Zobacz co przygotowaliśmy na nowy rok!

Witając się pierwszym wpisem w Nowym Roku, pragniemy jednocześnie złożyć Państwu najserdeczniejsze Noworoczne życzenia; Niech to będzie dla nas wszystkich szczęśliwy rok pełen pozytywnych zmian :)

Wracamy do Państwa z nową energią- trudno byłoby wrócić bez niej po miesięcznym doładowywaniu baterii ;) Stęskniliśmy się bardzo za tą „cyber-przestrzenią szlachetności”. Czas ten jednak został w pełni wykorzystany na to, by odpocząć i spokojnie podsumować miniony rok, a także zaplanować nasze działania w kolejnym :)

Uchylając rąbka tajemnicy…

Pani Fason: Drogie Czytelniczki jeszcze w styczniu zaproszę Was do praktycznej akademii stylu i makijażu. W tym cyklu zdradzę Paniom pilnie dotąd strzeżone tajniki mojego zawodu :) Jestem przekonana, że ta akademia wpłynie pozytywnie na Wasz wizerunek a zmiany, których same w sobie dokonacie przyniosą Wam wiele satysfakcji i znacząco wpłyną na jakość Waszego życia.

DSC05755ccb

Pan Fason: Nie przestaniemy pisać o naszych pasjach, o sztuce. Nadal zatem będzie plastycznie, literacko i muzycznie. To przecież wpływa na kształtowanie się naszego stylu i wspaniale wypełnia „klaser wrażeń”. Już w Lutym pojawią się pierwsze długo wyczekiwane artykuły dla Panów. Pełne prostych i ponadczasowych rozwiązań, syntetyczne i konkretne. Mamy nadzieję, iż właśnie taka „esencja” z kreowania wizerunku, przypadnie Panom do gustu i chętnie będziecie sięgać do naszych wpisów, do czego oczywiście zachęcamy.

Podziękowanie

Przede wszystkim jednak chcemy Państwu serdecznie podziękować za to, że byliście z nami w roku minionym. Jesteście dla nas bardzo ważni. To dzięki Państwu nasz blog może się rozwijać. Mamy nadzieję, iż w tym roku czytelników i uczestników naszego „fasonowego” projektu będzie jeszcze więcej, że uda nam się wspólnie stworzyć wyjątkową społeczność, dla której szlachetność rzeczy nie będzie wyłącznie sloganem :)

Dziękujemy że jesteście, że czytacie i komentujecie :)

Na foto-podsumowanie roku 2015 zapraszamy na stronę pracowni fason na facebooku; https://www.facebook.com/pracowniafason/

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s